*alt_site_homepage_image*

Kontaktai su darbdaviais – nuo Kuršėnų iki Farerų

2024-05-07
Kontaktai su darbdaviais – nuo Kuršėnų iki Farerų

Pastaraisiais metais užmegztas Šiaulių klientų aptarnavimo departamento bendradarbiavimas su miesto ir rajono įmonėmis įgauna pagreitį. Nuo metų pradžios Užimtumo tarnybos specialistai aplankė 113 įvairiuose ekonominiuose sektoriuose veikiančius darbdavius, su kuriais aptarė personalo poreikį.

Balandį ypatingas dėmesys buvo skirtas ir verslo atstovų švietimui. Informaciją apie teikiamas paslaugas išgirdo šiais metais bendradarbiavimą su Užimtumo tarnyba pradėję darbdaviai. Kitas susitikimas vyko Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kur darbdaviams buvo pristatyti naudingi finansiniai instrumentai.

Mobilios darbuotojų komandos apsilankė trijose Šiaulių gamybinėse įmonėse, susipažino su įmonių plėtra ir gamybos procesais.

„Mūsų klientai – tiek darbo ieškantys žmonės, tiek darbdaviai. Turėdami galimybę susipažinti su įmonių veiklos specifika, galime tiksliau papasakoti būsimiems kandidatams apie karjeros galimybes. Pastebime, kad gyvi susitikimai su darbdaviais realiose darbo vietose kuria abipusį pasitikėjimą ir leidžia pateisinti jų lūkesčius“, – pasakojo Šiaulių 1-ojo skyriaus vedėja Vaida Ignotienė.

UAB „Saertex Baltics“ – didžiulė Vokietijos kapitalo kompanija, kurios gamyklos veikia 5 žemynuose, 11 šalių. Kuršėnuose gaminama produkcija naudojama vėjo jėgainių, transporto, statybos, laisvalaikio ir komercinių laivų pramonei.

Šiaulių mieste veiklą vykdo ir Farerų salų kapitalo įmonė, gaminanti žvejybinius tinkus. UAB „Vonin Lithuania“ šiuo metu dirba 203 darbuotojai. Pagrindinė veikla – virvių, lynų, virvelių ir tinklų gamyba, žvejybos tinklų ir žuvivaisos įrangos (tinklo maišai skirti auginti žuvies mailiui) gamyba.

Vizito įmonėje UAB „Savitas stilius“ Užimtumo tarnybos specialistai stebėjo gamybos procesą, apžiūrėjo įrenginius ir priemones, kurias naudoja siuvėjai, narstytojai ir pagalbiniai darbuotojai. Bendrovės darbuotojai kuria mezginius, gamina verslo dovanas, siuva uniformas, darbo rūbus, kuriuos savo akimis galėjo išvysti specialistai.

Įmonių atstovai pasidalijo ateities planais, kurių įgyvendinimui bus reikalinga ir Tarnybos specialistų pagalba.

Registracija