*alt_site_homepage_image*

Startuoja lietuvių bendruomenėms skirtos įgūdžių dirbtuvės

2024-03-12
Startuoja lietuvių bendruomenėms skirtos įgūdžių dirbtuvės

Ryžtis svarstyti apie galimą grįžimą į Lietuvą ir palikti svetur susikurtą gyvenimą išties reikalauja drąsos. Kad ir kokia bebūtų priežastis – išsiilgti artimieji, širdžiai miela aplinka, noras auginti vaikus gimtoje šalyje – ar begalė kitų, neišvengsime racionalaus apmąstymo etapo. Juk sklandus grįžimas neatsiejamas nuo kruopštaus išankstinio pasiruošimo.

Užimtumo tarnybos iniciatyva „Gal į Lietuvą?“ parengė įgūdžių dirbtuves, skirtas lietuvių bendruomenėms. Jų metu atlikdami praktines užduotis drauge ir individualiai įsivertinsime turimus įgūdžius, pažinsime save kaip darbo rinkos dalyvius ir dalinsimės įžvalgomis. Taip pat susipažinsime su Lietuvos regionų ypatybėmis, sėkmės istorijomis ir naujausiomis darbo rinkos tendencijomis. Dirbtuvių trukmė – 2 valandos. Data ir vieta derinama tiesiogiai su bendruomenių atstovais.

Taip pat iniciatyvos „Gal į Lietuvą?“ komanda siūlo papildomus bendradarbiavimo būdus: įvairių bendruomenės renginių metu pristatyti informacinius pranešimus išvykusiems lietuviams aktualiomis temomis, dalyvauti klausimų-atsakymų sesijose, atsakant į iš anksto pateiktus klausimus, drauge inicijuoti nuotolinius susitikimus bendruomenei aktualiais klausimais, susijusiais su Lietuvos darbo rinka, užimtumu, galimybe įgyti naujų įgūdžių ir kita.

Svarbu pabrėžti, kad dirbtuvių užsiėmimai ir kitų renginių informacija pravarti ne vien tiksliai suplanavusiems grįžimo datą, bet ir dar tik tyliai apie tai svarstantiems.

Lietuvių bendruomenių atstovai kviečiami susisiekti dėl galimo bendradarbiavimo: daugiau.

Registracija