PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN   
Trakų g. 39
PareigosVardas ir pavardėMiesto tel. nr.El. paštas
DirektoriusRaimondas Šukys+370 41 502812Raimondas.Sukys@uzt.lt
KAD patarėja Daiva Čiegienė+37044472400Daiva.Ciegiene@uzt.lt
Bendradarbiavimo koordinatorėIneta Naktinienė+370 41 502813Ineta.Naktiniene@uzt.lt
Paslaugų darbdaviams koordinatorėJanina Šiaulienė+370 41 399927Janina.Siauliene@uzt.lt
vyriausioji specialistė;  Jolanta Bagdonavičienė+370 41 502813Jolanta.Bagdonaviciene@uzt.lt
Trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo koordinatorė
Referentė  Odeta Semonavičienė+370 41 525053Odeta.Semonaviciene@uzt.lt
 Renata Steponaitienė+370 41 523367Renata.Steponaitiene@uzt.lt
EURES  konsultantė
 Asta Liubartienė+37044472401Asta.Liubartiene@uzt.lt
Užimtumo priemonių koordinatorė
vyriausioji specialistė;Džiuljeta Mockevičienė+37044431047Dziuljeta.Mockeviciene@uzt.lt
Užimtumo priemonių koordinatorė
 Laima Rubavičienė+37044472402Laima.Rubaviciene@uzt.lt
Savarankiško užimtumo koordinatorė
 Rūta Jonkuvienė+37044472405Ruta.Jonkuviene@uzt.lt
Paslaugų darbo ieškantiesiems koordinatorė
Close Menu