PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN RU   
Ir realiame gyvenime kvepia pasakomis

Ir realiame gyvenime kvepia pasakomis

Monika Elijošienė pasinaudojo Užimtumo tarnybos verslo projektams teikiama finansine parama ir 2019 m. spalį Šiauliuose įsteigė pardavimų vadybininko darbo vietą sau – jauna moteris įkūrė išskirtinio interjero parduotuvę „Kvepia pasakom“.  

Pramogų parko vadovės, pardavėjos-konsultantės, prezentatorės darbo patirtis ir kompetencijos buvo ypač naudingos steigiant darbo vietą, o renginių organizavimas, švenčių dekoravimas bei įgyta floristo profesinė kvalifikacija – tai žinios ir įgūdžiai, Monikos darbe panaudojami ir dabar. 

Organizacijos komunikacijos vadybininkės išsilavinimas Monikai leidžia kurti ir palaikyti palankų verslo įvaizdį, tinkamai reaguoti į skirtingų tikslinių auditorijų poreikius bei sparčiai besikeičiančią aplinką.  

„Kvepia pasakom“ krautuvėlėje parduodamos arba nuomojamos aplinką tausojančios namų interjero ir švenčių dekoravimo prekės – džiovintos gėlės, medinės žvakidės, ekologiško stiklo vazos, keraminės lėkštės, pinti žibintai, rėmeliai, indai, stoveliai ir kt. Čia nerasite plastikinių pakuočių, indų ar šiaudelių. Prekės ir gėlės pakuojamos tik į perdirbtą popierių.  

Krautuvėlėje Monika pateikia įvairių netradicinių dekoravimo pavyzdžių, organizuoja įvairias edukacijas, susijusias su naujausiomis švenčių dekoravimo tendencijomis, klientus skatina įsigyti ekologišką aplinkos neteršiančią produkciją, rengia individualius švenčių inventoriaus nuomos pasiūlymus ir juos įgyvendina, vykdo internetinę prekybą bei organizuoja išskirtinius teminius renginius būsimoms nuotakoms.  

2020 m. vykusiame gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkurse, kurį organizuoja Valstybinės kalbos inspekcija, buvo išrinkta 16 konkurso laureatų, tarp kurių – ir Monikos įsteigta IĮ „Kvepia pasakom“. Vasario 21-ąją, Tarptautinės gimtosios kalbos dieną, už pavadinimo idėją Monika buvo apdovanota renginyje Kultūros ministerijoje. 

Close Menu