You are currently viewing Kėdainietė pradėjo verslą fizinės gerovės ir sveikatinimo srityje

Kėdainietė pradėjo verslą fizinės gerovės ir sveikatinimo srityje

Kamilė Šniukštaitė nuo vaikystės mėgo aktyvų laisvalaikį – žaidė krepšinį, lankė šokius, lengvąją atletiką, taip pat buvo ir jaunųjų slaugytojų būrelio Kėdainių ligoninėje narė. Šios veiklos lėmė merginos pasirinkimą Bedfordširo universitete studijuoti Sporto terapiją (Lietuvoje ši specialybė prilyginama kineziterapijai). Sporto terapijos programoje persipynė Kamilės noras išlikti fiziškai aktyvia ir tuo pačiu padėti žmonėms atsigauti po traumų, sustiprėti ir gyventi kokybišką gyvenimą. 

Baigusi studijas užsienyje Kamilė nusprendė grįžti į Kėdainius. Deja, pagal įgytą specialybę darbo rasti nepavyko. Tuomet mergina nusprendė pasikonsultuoti su Užimtumo tarnybos specialistais, kurie jai suteikė išsamią informaciją apie Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Būk verslus“ (šiuo projektu siekiama padidinti darbo neturinčių asmenų užimtumą, remiant darbo vietų steigimą). Savarankiškos veiklos idėją itin palaikė Kamilės artimieji, todėl netrukus mergina pradėjo planuoti.  

Taip Kėdainiuose buvo įkurta Fizinės gerovės ir sveikatingumo studija, kurios tikslas – sukurti erdvę, kurioje būtų galima pailsėti ir išmokti teisingo judesio. „Tikiu, kad mano patirtis ir klientų noras mankštintis duos puikų rezultatą bei funkcionalų kūną“, – sako Kamilė.   

Studijoje, remiantis kineziterapijos principais, siekiama mažinti klientų raumenų disbalansą, gerinti lankstumą, pusiausvyrą bei emocinę būklę. Taip pat siūlomos individualios ir grupių mankštos vaikams ir suaugusiems. Studija mielai priima mamas su atžalomis: kol mama mankštinasi, vaikas gali žaisti studijoje esančiais kamuoliais, vaikščioti sveikatingumo takeliais, pėdų kilimėliais, pusiausvyros pagalvėlėmis, platformomis. 

Kamilė džiaugiasi Užimtumo tarnybos iniciatyva, skatinančia jaunimą imtis savarankiškos veiklos. Projektas „Būk verslus“ merginai suteikė galimybę įsirengti modernią, profesionaliu inventoriumi aprūpintą darbo vietą.  

Įkvėpta sėkmės, mergina apie savo verslą galvojantiems jaunuoliams siunčia žinutę: „Jei turite darbo patirties, žinote, kaip galite vykdyti savo sumanytą veiklą, turite idėją, raginu susikurti sau tokią darbo vietą, į kurią būtų malonu eiti kiekvieną dieną“.