PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN RU   
Nuo šiol Gintaras – nuosavos įmonės vadovas

Nuo šiol Gintaras – nuosavos įmonės vadovas

Gintaras Paciūnas paragavo emigranto duonos Norvegijoje ir Danijoje, tačiau dėl šeimos laimės sugrįžo į gimtąjį miestą Joniškį. Grįžo visam laikui ir tvirtai žinodamas, kuo nori užsiimti Lietuvoje.  

Jaunas vyras pradėjo mokytis Šiaulių profesinio rengimo centre elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonterio profesijos. Gintaras taip pat surado įmonę, kurioje itin kruopščiai atliko praktiką. Tai pastebėjęs darbdavys jam pasiūlė nuolatinį darbą, aptarė darbo sąlygas, atlyginimą, bet po dviejų savaičių Gintaras suprato, kad pažadai vykdomi nebus, todėl darbo sutartį teko nutraukti. 

Tuomet jaunas vyras kreipėsi į Užimtumo tarnybą. Jau pirmojo susitikimo metu Gintarui buvo suteikta informacija ne tik apie laisvas darbo vietas Joniškio rajone, bet ir apie galimybę susikurti darbo vietą sau. Mintis pasinaudoti Užimtumo tarnybos teikiama Savarankiško užimtumo rėmimo (SUR) priemone Gintaro neapleido ištisas 2 savaites. Galiausiai vaikinas, padedamas Užimtumo tarnybos specialistų, kibo į SUR paraiškos pildymą.  

Įmonę, pasinaudojant SUR parama, pavyko įsteigti 2019 m. spalio 15 d. Savo verslo pradžiai vaikinas įsigijo naudotą automobilį, priekabą, mobilų sulankstomą bokštelį, akumuliatorinių įrankių rinkinį ir kitus elektriko darbui reikalingus daiktus.  

Šiandien Gintaras Paciūnas – IĮ „Elpolis“ vadovas ir darbuotojas. Įmonė suranda ir pašalina elektros gedimus, keičia ir atnaujina elektros instaliaciją, jungiklius, atlieka kitus darbus, susijusius su elektra ir jos įrenginiais. Įmonė jau dabar žinoma kaip dinamiška, dirbanti preciziškai ir punktualiai.  

Gintaras džiaugiasi savo sėkme – užsakymų ir įvairių projektų jam tikrai netrūksta, o savo įmonėje jau pavyko įdarbinti vieną jauną asmenį. Bet tai – tik pradžia.  

Close Menu