You are currently viewing Užimtumo tarnybos portale – nauja nemokamų kursų skiltis

Užimtumo tarnybos portale – nauja nemokamų kursų skiltis

Atnaujinta 2021-04-27

Nuo šiol Užimtumo tarnybos internetinėje svetainėje bus galima rasti rubriką, skirtą nemokamiems nuotoliniams mokymams. Ji pasitarnaus ne tik Užimtumo tarnyboje registruotiems asmenims, bet ir visiems, kurie siekia įgyti naujų kompetencijų.   

„Coursera.org pavyzdys parodė, kad lietuviai noriai renkasi virtualų būdą tobulinti savo žinias. Tai ir lėmė idėją vienoje vietoje surinkti kuo daugiau nemokamų platformų tiek lietuvių, tiek užsienio kalbomis“, – sakė Užimtumo tarnybos Paslaugų jaunimui ir strateginių partnerysčių koordinatorė Lina Pečiulienė. 

Norėdami patekti į virtualių mokymų skiltį, Užimtumo tarnybos svetainėje www.uzt.lt spustelkite rubriką „Mokymai“. Tai atlikę pasirinkite aktyvią nuorodą „Nemokami kursai“.

Atsivėrusiame lange pateikiama informacija apie „Microsoft“ pasaulinę skaitmeninių įgūdžių lavinimo iniciatyvą, B1.lt apskaitos kursus, projektą skaitmeniniams įgūdžiams tobulinti „Prisijungusi Lietuva“, nacionalinę kampaniją visuotiniam persikvalifikavimui į skaitmeninį (tech) sektorių. Taip pat galima rasti ir kitų naudingų nuorodų matematikos, IT, komunikacijos ir kitų sričių įgūdžiams tobulinti.

Informacija naujoje skiltyje yra nuolat pildoma, todėl, jei rengiate nemokamus mokymus, kviečiame apie tai pranešti ir Užimtumo tarnybai. Kontaktinis asmuo – L. Pečiulienė, tel. +370 65 873 639, el. paštas lina.peciuliene@uzt.lt

Atkreipiame dėmesį, kad Užimtumo tarnyba prisideda prie nemokamų kursų viešinimo, tačiau šių kursų neorganizuoja, todėl kilus klausimų dėl mokymų turinio rekomenduojame kreiptis į programas administruojančias įstaigas.