You are currently viewing Užimtumo tarnyboje lankėsi vienai dienai tapęs SADM ministru studentas Algimantas Šilkūnas

Užimtumo tarnyboje lankėsi vienai dienai tapęs SADM ministru studentas Algimantas Šilkūnas

Atnaujinta 2018-11-15

Šiandien, lapkričio 15 d, Užimtumo tarnyboje lankėsi vienai dienai tapęs SADM ministru studentas Algimantas Šilkūnas pagal Lietuvos studentų sąjungos (LSS) inicijuotą projektą. Pokalbyje apie jaunimo situaciją darbo rinkoje, problemas ir iššūkius dalyvavo socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjas Liutauras Vičkačka, Užimtumo tarnybos direktorė Ligita Valalytė, Darbo rinkos ir užimtumo rėmimo politikos įgyvendinimo departamento direktorė Giedrė Vitė ir Priemonių įgyvendinimo organizavimo skyriaus vyr. specialistė Eglė Švabauskienė.

Kauno technologijos universiteto aviacijos inžineriją studijuojantis A. Šilkūnas domėjosi jaunimui skirtomis paslaugomis ir priemonėmis, paklausiomis darbo rinkoje profesijomis, kokiose srityse greičiausiai įsidarbinama. Paklaustas, kodėl pasirinko būtent Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, vienos dienos jaunasis SADM ministras sakė, jog jam aktualios socialinės jaunimo problemos – KTU studentų atstovybėje jis dirba šioje srityje.

Lapkričio 16 d. Studentų ministrų kabinetas susitiks su tikruoju ministrų kabinetu Vyriausybės posėdyje ir aptars, kaip kiekviena ministerija gali prisidėti prie būsimų ir esamų studentų gerovės kūrimo ir puoselėjimo.

Nuotraukoje: iš kairės SADM ministro patarėjas L. Vičkačka, A. Šilkūnas, L. Valalytė, E. Švabauskienė ir G. Vitė.