You are currently viewing Užimtumo tarnyba kviečia į mugę „Mokykis, dirbk ir gyvenk Klaipėdoje“

Užimtumo tarnyba kviečia į mugę „Mokykis, dirbk ir gyvenk Klaipėdoje“

Atnaujinta 2019-07-09

Gegužės 8 d. Klaipėdos miesto kultūros centre „Žvejų rūmai“ vyks Užimtumo tarnybos organizuojama mokslo ir darbo mugė „Mokykis, dirbk ir gyvenk Klaipėdoje“, kurios metu beveik 60 didžiausių Klaipėdos darbdavių, aukštųjų ir profesinių mokyklų darbo ieškantiems asmenims pristatys naujausius darbo pasiūlymus ir čia pat kvies išbandyti konkrečias darbo vietas, supažindins su perspektyviausiomis studijų programomis.

„Organizuodami šį renginį ir siekdami suburti darbdavius, mokymo įstaigas bei darbo ieškančius žmones, siekiame padėti užmegzti visoms pusėms naudingus profesinius kontaktus, taip pat paskatinti mokyklas rengti Klaipėdos darbo rinkai trūkstamus specialistus, atsižvelgiant į konkrečius darbo rinkos poreikius. Aktualias kompetencijas turintys darbuotojai prisideda prie įmonių konkurencingumo ir veiklos našumo didinimo, tokie darbuotojai turi rinkoje didesnes galimybes įsidarbinti“, – teigia Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento direktorė Dangirutė Jurkuvienė.

Mugėje dalyvaus pramonės, paslaugų, informacinių technologijų, logistikos ir jūrinio sektoriaus įmonės, tokios kaip „Grigeo Klaipėda“, „Yazaki Wiring Technologies Lietuva“, Klaipėdos baldai, Klaipėdos mediena, „Neo Group“, „Vakarų laivų gamykla“, „Vakarų medienos grupė“, „Swedbank“, „Lidl Lietuva“, „MAXIMA LT“, „Palink“, „Rimi Lietuva“, „Vingės logistika“, „Vlantana“, „DFDS Seaways“, „Limarko“, „Klasco“, Klaipėdos konteinerių terminalas, „Klaipėdos Smeltė“ ir kt.

„Šiandienos Klaipėdos verslas susiduria su motyvuotų darbuotojų trūkumu. Dar daugiau – pramonės įmonės, konkuruojančios pasaulinėse rinkose, sparčiai automatizuojasi, todėl norinčių mokytis specialistų paieška tampa vienas svarbiausių iššūkių. Jau kelerius metus iš eilės vykstanti mokslo ir darbo mugė – puiki tokių susitikimų tradicija, padedanti mums visiems rasti reikalingus sprendimus ir tobulėti“, – sako vienos iš renginio partnerių Klaipėdos pramonininkų asociacijos Administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.

Besidomintys mokymosi galimybėmis mugės dalyviai galės konsultuotis su aukštųjų ir profesinių mokyklų, mokymo centrų atstovais studijų pasirinkimo klausimais, sužinoti apie darbo rinkoje paklausių profesijų mokymo programas. Užimtumo tarnybos specialistai patars darbo paieškos, įsidarbinimo, profesijos įgijimo, perkvalifikavimo klausimais, pristatys finansinės paramos įgyti profesiją, tobulinti darbo įgūdžius ar steigti naujas darbo vietas galimybes.

Tokia mokslo ir darbo mugė Klaipėdoje šiemet vyks jau penktąjį kartą. Su renginyje dalyvausiančiais darbdaviais, aukštosiomis ir profesinėmis mokyklomis bei kitomis organizacijomis galite susipažinti: Mugės dalyvių sąrašas.

Renginio partneriai Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Klaipėdos laisvoji ekonominė zona, Klaipėdos pramonininkų asociacija.