You are currently viewing Spaudos konferencijoje bus pristatytas Užimtumo tarnybos veiklos modelis

Spaudos konferencijoje bus pristatytas Užimtumo tarnybos veiklos modelis

Atnaujinta 2018-11-09

Lietuvos Respublikos Seimui ir Lietuvos Respublikos Vyriausybei pritarus, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Lietuvos darbo birža įgyvendino vieną didžiausių institucinių pertvarkų Lietuvoje – Lietuvos darbo biržos ir teritorinių darbo biržų reorganizaciją.

Maloniai kviečiame žiniasklaidos atstovus dalyvauti spalio 4 d. 11 val. Seime (Spaudos konferencijų salė, II rūmai, 2 aukštas) vyksiančioje spaudos konferencijoje. Konferencijoje įgyvendintus struktūrinius, su klientų aptarnavimu susijusius pokyčius pristatys Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Ligita Valalytė.

Spalio 1 d. šalyje pradėjo veikti Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Optimizavus įstaigos valdymo procesus ir perskirsčius žmogiškuosius resursus, tiesiogiai dirbti su ieškančiaisiais darbo ir darbdaviais pradeda daugiau specialistų. Didesnis klientus aptarnaujančių konsultantų skaičius leis sumažinti vienam darbuotojui tenkantį vidutinį mėnesio darbo su klientais krūvį iki 30 proc. (nuo 405 iki 275 klientų) ir teikti individualesnes paslaugas.

Reorganizacija įgyvendinta remiantis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos ir Europos Komisijos rekomendacijomis.

Renginys bus tiesiogiai transliuojamas internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“taip pat Seimo „YouTube“ paskyroje.