You are currently viewing Renginyje „Įgyk profesiją dabar!“ kelmiškiams pristatytos mokymosi ir įsidarbinimo galimybės

Renginyje „Įgyk profesiją dabar!“ kelmiškiams pristatytos mokymosi ir įsidarbinimo galimybės

Atnaujinta 2019-06-10

Siekiant skatinti mokymąsi visą gyvenimą ir darbo rinkai reikalingų kompetencijų įgijimą, gegužės 16 d. Užimtumo tarnybos Kelmės skyriuje vyko renginys „Įgyk profesiją dabar!“. Renginio metu ieškantieji darbo ir moksleiviai susipažino su vienuolikos profesinių mokyklų vykdomomis mokymo programomis ir karjeros galimybėmis.

„Šiandien darbo rinka keičiasi itin greitai, tad nauji įgūdžiai, nuolatinis mokymasis tampa vis svarbesni. Tikimės, kad šiais metais pirmąsyk Kelmėje vykusi mokslo ir darbo mugė taps tradiciniu renginiu, padedančiu jaunuoliams ir darbo ieškantiems asmenims gauti išsamią informaciją rūpimais mokymosi ir įsidarbinimo klausimais, konsultuotis su įvairių profesijų atstovais bei apsispręsti, kurią profesiją pasirinkti“, – pažymi Daiva Čiegienė, Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento patarėja.

Renginyje dalyvavusios profesinės mokyklos ir mokymo centrai kvietė lankytojus susipažinti su jų mokymo programomis, suteikiamomis kvalifikacijomis, praktikos galimybėmis studijų metu. Užimtumo tarnybos ir Jaunimo darbo centro specialistai konsultavo darbo paieškos, įsidarbinimo, profesijos įgijimo, perkvalifikavimo klausimais, pristatė finansinės paramos įgyti profesiją ar tobulinti darbo įgūdžius galimybes. Renginyje dalyvavęs Kelmės rajono mero pavaduotojas Egidijus Uksas sveikino ir džiaugėsi, kad tokios mugės vyksta ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet ir vidurio Lietuvoje.

Mugėje savo mokymo programas pristatė Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras, Šiaulių profesinio rengimo centras, Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras, Raseinių technologijos ir verslo mokykla, Kelmės profesinio rengimo centras, Tauragės profesinio rengimo centras, Telšių regioninis profesinio mokymo centras, mokymo centras „Takoskyra“, mokymo centras „Automobilis“ ir Vaido Sejūno vairavimo mokykla.

Renginyje taip pat dalyvavo Kelmės rajono verslininkų asociacijos pirmininkas, bendrovės „Kerkasiai“ pirmininkas Ildefonsas Petkevičius, Kelmės rajono verslininkų asociacijos tarybos narys, įmonės „Antivis“ direktorius Vygandas Každailis, Kelmės rajono verslininkų asociacijos tarybos narys, įmonės „Račkausko Agrotech“ direktorius Petras Račkauskas, vartotojų kooperatyvo „Kelmės prekyba“ atstovė Gintarė Blažienė.