You are currently viewing Puiki karjeros galimybė svarstantiems apie ateitį

Puiki karjeros galimybė svarstantiems apie ateitį

Atnaujinta 2021-09-17

Įgyti profesiją per vienerius metus ir turėti užtikrintą darbo vietą? Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Vis dėlto, tai – įmanoma. Užimtumo tarnyba pradeda bendradarbiauti su Kalėjimų departamento Mokymo centru ir siūlo įgyti pataisos pareigūno kvalifikaciją.

Ieškomi atsakingi, nebijantys iššūkių asmenys, siejantys savo ateitį su darbu statutinėje tarnyboje. Gal tai tavo kryptis, pradedant ar tęsiant kelią darbo rinkoje? Ši žinia turėtų sudominti tuos, kurie gali teigiamai atsakyti į šiuos reikalavimus.

  • Esi Lietuvos Respublikos pilietis ir moki lietuvių kalbą;
  • pasižymi lojalumu Lietuvos valstybei ir esi nepriekaištingos reputacijos;
  • sulaukei 18 metų ar dar nesi 60-ties;
  • turi ne žemesnį nei vidurinį išsilavinimą;
  • nesiskundi sveikata ir esi fiziškai pasirengęs.

Kalėjimų departamentui priklauso laisvės atėmimo įstaigų tinklas, įsikūręs septyniuose Lietuvos miestuose. Baigęs studijas, galėsi rinktis artimiausią.

Tie, kurie atitiks atrankos kriterijus, bus priimami mokytis į Mokymo centrą pagal pirminio profesinio mokymo programą. Šių mokymų metu jie ne tik įgis specialiąsias ir bendrąsias kompetencijas, tiesiogiai susijusias su pataisos pareigūno profesija, bet ir bus nemokamai aprūpinami taktine ir tarnybine uniforma bei sportine apranga, gaus stipendiją (nuo 150 Eur) ir turės galimybę nemokamai gyventi Mokymo centro bendrabutyje, esančiame Vilniaus miesto senamiestyje.

Sudomino? Apsilankyk Kalėjimų departamento Mokymo centro internetinėje svetainėje www.tapkpataisospareigunu.lt arba užduok klausimus el. paštu: pretendentai@kdmc.lt.