You are currently viewing Parodoje „Studijos 2019“ pristatytos profesijos pasirinkimo ir karjeros galimybės

Parodoje „Studijos 2019“ pristatytos profesijos pasirinkimo ir karjeros galimybės

Atnaujinta 2019-02-14

Vasario 7–9 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vykusioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2019“ penktąjį kartą veikė Jaunimo darbo centro stendas, kuris pristatė darbo rinkoje paklausias profesijas ir karjeros galimybes.

„Džiaugiamės, kad Jaunimo darbo centro komanda turėjo galimybę susipažinti su aktyviais ir savo profesinę ateitį planuojančiais šalies moksleiviais ir pristatyti jiems pagrindines darbo rinkos tendencijas ir prognozes, paklausias profesijas. Šiais metais itin didelio susidomėjimo sulaukėme ir iš mokytojų, kurie neretai būna jaunų žmonių patarėjai, padedantys pasirinkti, kuo tapti, kurios krypties studijas pasirinkti ar kaip įgyti naudingų įgūdžių“, – teigia Užimtumo tarnybos vadovė Ligita Valalytė.

Per tris dienas Jaunimo darbo centro stendą aplankė daugiau nei 1200 studentų, moksleivių ir mokytojų. Parodos lankytojai domėjosi profesijos pasirinkimo, mokymosi, savanorystės, darbo paieškos ar darbo vasaros atostogų metu galimybėmis. Jaunimo darbo centrų specialistai dar neapsisprendusius jaunus žmones kvietė spręsti karjeros ir asmenybės testus ir pasitikrinti, kokia profesija jiems tinka, sužinoti, kokias įsidarbinimo galimybes turi konkrečių profesijų atstovai skirtinguose šalies regionuose.