You are currently viewing Naujos gamyklos reikalavimas būsimiems darbuotojams – motyvacija dirbti

Naujos gamyklos reikalavimas būsimiems darbuotojams – motyvacija dirbti

Atnaujinta 2021-10-26

Nepakanka investuoti ir sukurti naują darbo vietą – iš anksto reikia galvoti, kas joje dirbs. Akmenės rajone ne pirmus metus Užimtumo tarnyba bendradarbiauja su „Vakarų medienos grupe“ (VMG) ir iš anksto tariasi, kiek ir kokių darbuotojų įmonei reikės. Vakar, spalio 25 d.,  apie tai kalbėjosi Akmenės klientų aptarnavimo skyriaus vedėjas Algis Rudys su šio rajono laisvosios ekonominės zonos direktore Lina Mockute ir naujai atidaromos „VMG Akmenės baldai“ gamyklos direktore Kristina Naimavičiene.

„Susitikime identifikavome darbuotojų poreikį. Pirmiausia bus siūlomos pozicijos darbo ieškantiems asmenims be specialaus profesinio pasirengimo. Sulaukus išsamių darbo vietų aprašymų, bus kuriama tinkamų kandidatų duomenų bazė. Tai – lyg pirminė atranka Užimtumo tarnyboje. Vėliau bus organizuojamos darbo mugės, potencialūs kandidatai kalbėsis su būsimu darbdaviu“, –  kalbėjo  A.Rudys.

Planuojama, kad iki 2022 m. rugsėjo laisvos darbo vietos bus užpildytos. Pirmajame darbuotojų atrankos etape VMG neišsakė poreikio įdarbinti perkvalifikuotus darbuotojus. Kertinis reikalavimas – kandidatų motyvacija dirbti ir užsidirbti.

Naujai statomoje gamykloje bus reikalingi pakuotojai, gamybinės linijos operatoriai, elektrikai, šaltkalviai ir pan. Planuojama, kad įmonei reikės apie 500 darbuotojų. Tikėtina, kad Akmenės rajone registruotų ir motyvuotų darbo ieškančių asmenų nepakaks visoms laisvoms darbo vietoms užpildyti. Kaip ir anksčiau,  bus ieškoma kandidatų Mažeikių ir Joniškio rajonų savivaldybėse.

„Ši įmonė lanksčiai žiūri į darbuotojo poreikius: organizuoja darbuotojų nuvežimą į darbą, suderina tinkamą darbo grafiką. Kai darbo jėgos paklausa išaugo, nebeužtenka tik atlyginimo“, –  pastebėjo Algis Rudys.

Šių metų rugsėjo 15 d. Užimtumo tarnyba ir UAB „VMGcorp” pasirašė naują bendradarbiavimo susitarimą. Juo buvo pratęstas bendradarbiavimas dėl laisvų darbo vietų įmonėje užpildymo 2018 m.

Primename, kad Užimtumo tarnyba teikia platų spektrą paslaugų darbdaviams. Informaciją apie tai galite rasti čia.