You are currently viewing Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentams pristatytos įsidarbinimo galimybės

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentams pristatytos įsidarbinimo galimybės

Atnaujinta 2019-03-04

Vasario 20 d. Užimtumo tarnyba ir Jaunimo darbo centras dalyvavo jau trečią kartą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Karjeros centro surengtoje karjeros dienoje „Ateitį planuok šiandien!“. Universiteto ir kitų aukštųjų mokyklų studentams Užimtumo tarnybos Paslaugų darbo ieškantiesiems ir darbdaviams koordinatorė Daugailė Kadžė pristatė, kokias įsidarbinimo galimybes turi sveikatos priežiūros ir socialinio darbo sričių atstovai ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį planuojant karjerą.

„Pastaraisiais metais laisvų darbo vietų sveikatos priežiūros ir socialinio darbo srityje vis daugėja. Kas antras Užimtumo tarnybos apklausoje dalyvavęs sveikatos priežiūros ir socialinio darbo srities darbdavys šiais metais ketina didinti darbuotojų skaičių. Pastebime, kad šiandien labiausiai trūksta gydytojų, slaugos specialistų ir socialinių darbuotojų, ypač regionuose“, – sakė Užimtumo tarnybos atstovė Daugailė Kadžė.

2018 m. daugiausia pasiūlymų buvo registruota aukštos kvalifikacijos specialistams: psichologams, aplinkos, profesinės sveikatos ir higienos specialistams, gydytojams specialistams, fizioterapeutams, dietologams ir mitybos specialistams, bendrosios praktikos gydytojams, veterinarams. Taip pat darbo rinkoje buvo paklausūs vidutinės kvalifikacijos specialistai: slaugos specialistai, socialiniai darbuotojai ir konsultantai, fizioterapijos technikai ir fizioterapeutų padėjėjai, gydytojo odontologo padėjėjai ir burnos higienistai, visuomenės sveikatos priežiūros darbuotojai.

Užimtumo tarnybos duomenimis, praėjusiais metais daugiausia darbo ieškančių asmenų įdarbino Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos, Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, Respublikinė Vilniaus universiteto ligoninė, „Eglės“ sanatorija.

Viso renginio metu dalyviai galėjo bendrauti su Jaunimo darbo centro konsultantėmis ir susipažinti su jaunimo darbo centrų veikla, spręsti karjeros testus, nagrinėti Užimtumo tarnybos parengtus įsidarbinimo galimybių barometrus.

Su renginyje pristatytu pranešimu galite susipažinti: „Sėkminga karjera prasideda nuo apgalvoto pasirinkimo“.