You are currently viewing „Lietuva Jūsų laukia“. Unikali proga susirasti darbą ir darbuotojų

„Lietuva Jūsų laukia“. Unikali proga susirasti darbą ir darbuotojų

Atnaujinta 2020-09-11

Geriau nei daugybė kitų ES šalių atlaikiusi pandemijos iššūkius Lietuva ateityje bus viena geriausių vietų gyventi ir dirbti. Mes, Užimtumo tarnybos EURES Lietuva komanda, tuo nuoširdžiai tikime. O Jus kviečiame prisijungti prie unikalios iniciatyvos: Europos darbo dienų renginio „Lietuva Jūsų laukia“. Pasižymėkite datą kalendoriuje: tai spalio 1-oji.

Kas tai per renginys ir kodėl jame vertėtų dalyvauti? Tai puiki galimybė virtualioje erdvėje susitikti Lietuvos darbdaviams ir darbo ieškantiems bei į Tėvynę ketinantiems sugrįžti žmonėms. Taip pat –  darbuotojams iš kitų ES valstybių, kad ir kurioje Europos vietoje jie dabar gyvena. Skirtingos patirtys, žinios, naujos galimybės ir kontaktai – viskas vienoje vietoje, vieną dieną. Visiškai nemokamai.

 Ką turėtumėte padaryti?

Taip pat galite pristatyti savo įmonę ir darbuotojų poreikį trumpu (iki 3 min.) video pranešimu, kurį mums turėtumėte atsiųsti el. paštu iki rugsėjo 18 d. Jis būtų pridėtas prie renginio programos. Tai nėra privaloma, tačiau rekomenduojama. Pažvelkite, ką Europos darbo dienos gali Jums pasiūlyti!

Ieškant darbuotojo (ar darbo) šįkart niekur nereikės vykti ir gaišti laiko: galėsite dalyvauti tiesiog iš savo biuro. Tereikės prisijungti prie interneto iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio.

Virtualaus renginio dieną, spalio 1 d, EURES Lietuva komanda kartu su Jumis bei socialiniais partneriais taip pat pristatys pranešimus apie Lietuvos darbo rinkos situaciją, finansines galimybes teikiančias Europos darbo mobilumo programas, socialinės apsaugos aspektus, darbo ir verslo perspektyvas Lietuvoje.

Susidomėjote? Detalesnės informacijos Jums suteiks Goda Maciulevičienė. Rašykite jai adresu Goda.Maciuleviciene@uzt.lt arba skambinkite numeriu +370 658 259 39.

Iki pasimatymo virtualiame renginyje spalio 1 d. Europos darbo dienų platformoje.

Linkime sėkmės!

Pagarbiai,
EURES Lietuva ir europeanjobdays.eu komandos