You are currently viewing Kviečiame naudotis skaitmeninėmis paslaugomis

Kviečiame naudotis skaitmeninėmis paslaugomis

Atnaujinta 2021-08-05

Šalyje sergamumas Covid-19 infekcija auga, todėl Užimtumo tarnyba pirmenybę ir toliau teikia nuotoliniam klientų aptarnavimui. Žinoma, svarbiais atvejais kontaktinei konsultacijai asmuo atvykti gali, tačiau vizitą būtina iš anksto suderinti su jam priskirtu specialistu.

Tuo metu naujų klientų registracija vykdoma tik nuotolinėmis priemonėmis, todėl asmenims, kurie ketina registruotis Užimtumo tarnyboje, rekomenduojame susipažinti su elektroninių paslaugų gidu. Sėkmingai užsiregistruoti taip pat gali padėti ir toliau pateikta registracijos žingsnių seka.

Asmenims, kurie neturi sąlygų registruotis internetu, tai padaryti galima telefonu. Tokią registracijos alternatyvą Užimtumo tarnybos specialistai teikia ekstremaliosios situacijos ir (ar) karantino laikotarpiu. Tiesa, skambinti reikėtų tik specialiai tam skirtais kontaktais.

Taip pat primename, kad Užimtumo tarnyboje neužsiregistravę gyventojai juos dominančią informaciją gali sužinoti bendruoju konsultacijų telefonu 1883. Skambinant iš užsienio – +370 5 250 0883.