You are currently viewing Jaunimo darbo centras parodoje „Studijos 2020“ pristatys paklausias profesijas

Jaunimo darbo centras parodoje „Studijos 2020“ pristatys paklausias profesijas

Atnaujinta 2020-02-05

Užimtumo tarnybos Jaunimo darbo centras vasario 6–7 d. dalyvaus didžiausioje Baltijos šalyse mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“ Vilniuje, parodų centre „Litexpo“. „Internetas savęs atrasti nepadės“ – taip skamba šių metų parodos šūkis ir Jaunimo darbo centro karjeros konsultantų kvietimas kartu atrasti savo karjeros kelią.

Jaunimo darbo centras įsikurs 5 salės A sektoriuje ir veiks dvi parodos dienas nuo 10.00 iki 17.30 val. Čia karjeros konsultantai jaunimą informuos apie karjeros galimybes Lietuvoje ir Europoje, ves interaktyvius užsiėmimus, sieks, kad jaunuoliai pasirinktų darbo rinkoje paklausią profesiją.

Su mumis kartu dalyvaus ir savo veiklą pristatys partneriai: Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA (vasario 6 d. 10.00–17.30 val.), regioninis karjeros centras „Karjeras“ (vasario 7 d. 10.00–13.30 val.) ir viena didžiausių šaldymo bei kondicionavimo įrangos gamybos įmonių Baltijos šalyse UAB „Refra“ (vasario 7 d. 13.30–17.30 val.).

Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo departamentuose veikia 45 jaunimo darbo centrai, kuriuose teikiamos informavimo ir konsultavimo paslaugos darbo ieškantiems jauniems asmenims, jaunuoliams organizuojami mokomojo pobūdžio renginiai, teikiamos profesinio orientavimo paslaugos. Jaunimo darbo centruose galima sužinoti apie laisvas darbo vietas, mokymo įstaigas ir mokymo programas, pamatyti pažintinius filmus apie profesijas, atlikti profesijos pasirinkimo testus.

Daugiau apie parodą „Studijos 2020“: https://bit.ly/2tSZKff.