You are currently viewing Jaunimo darbo centras parodoje „Studijos 2019“ ragins pasirinkti tinkamą ir paklausią profesiją

Jaunimo darbo centras parodoje „Studijos 2019“ ragins pasirinkti tinkamą ir paklausią profesiją

Atnaujinta 2019-02-14

Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vasario 7–9 d. vyksiančioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2019“ veiks Jaunimo darbo centro stendas, kuris kvies jaunuolius sužinoti paklausias profesijas ir įsidarbinimo galimybes kiekviename mieste, konsultuotis profesijos pasirinkimo ir karjeros klausimais.

Tris dienas jaunimo darbo centrų konsultantai padės profesinę ateitį planuojantiems jaunuoliams geriau pažinti save sprendžiant karjeros ir asmenybės testus bei ieškant labiausiai tinkančios profesijos. Darbo ieškantys jaunuoliai susipažins su galimybėmis įgyti profesiją, trūkstamų darbo įgūdžių ir patirties, savanoriauti ar pradėti savo verslą.

„Kasmet Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo skyriuose veikiančiuose jaunimo darbo centruose apsilanko apie 80 tūkst. jaunų žmonių, ieškančių informacijos, norinčių pasitarti, kurią profesiją pasirinkti, kaip baigus studijas įgyti reikiamų įgūdžių ir patirties, kokios yra verslumo galimybės. Parodos metu sieksime atsakyti į visus jaunimui rūpimus klausimus, aiškiai ir suprantamai pristatyti ryškiausias darbo rinkos tendencijas ir padėti priimti geriausią sprendimą renkantis profesinę sritį bei planuojant karjerą“, – sako Ligita Valalytė, Užimtumo tarnybos direktorė.

Užimtumo tarnybos parengtas profesijų žemėlapis ir pasitelkiamos interaktyvios technologijos leis geriau susipažinti su paklausiausiomis darbo rinkoje profesijomis, nagrinėti profesijų grupių pasiūlą bei paklausą pastaraisiais metais, sužinoti įsidarbinimo galimybes kiekvienoje savivaldybėje. Moksleiviai, planuojantys dirbti vasarą, galės sužinoti, kaip ieškoti jiems skirtų darbo pasiūlymų Užimtumo tarnybos portale.

Ateikite ir sužinokite daugiau! Jaunimo darbo centro stendą rasite 5 salės ekspozicijoje, D sektoriuje.

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“ šiemet vyks jau 17-ąjį kartą ir lankytojus pasitiks su šūkiu „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi.“ Daugiau nei 250 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinių mokyklų, kalbų mokymo bendrovių, verslo įmonių kvies sužinoti, kaip pasiruošti karjeros planavimui, kaip nepasiklysti renkantis tarp daugybės skirtingų specialybių, kaip drąsūs sprendimai padeda karjeroje ir daug kitų įdomių dalykų.

Daugiau apie parodą: www.litexpo.lt.