You are currently viewing Įteiktas padėkos ženklas už bendradarbiavimą su darbdaviais

Įteiktas padėkos ženklas už bendradarbiavimą su darbdaviais

Atnaujinta 2019-01-02

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kasmetiniame renginyje Užimtumo tarnybos direktorei Ligitai Valalytei įteiktas padėkos ženklas už bendradarbiavimą su darbdaviais visoje Lietuvoje.

„Labai džiugu, kad mūsų partnerystė su darbdaviais, investicijomis prisidedančiais prie vietos ir šalies darbo rinkos, darbo ieškančių asmenų užimtumo galimybių didinimo, yra matoma ir vertinama. Šis įvertinimas skatina dar glaudžiau bendradarbiauti su verslu bei kitais socialiniais partneriais ir toliau siekti pokyčių darbdaviams teikiamų paslaugų srityje“, – teigia Užimtumo tarnybos direktorė Ligita Valalytė.

Nuo šių metų kiekvienam į Užimtumo tarnybą besikreipusiam darbdaviui yra paskiriamas vienas jį aptarnaujantis vadybininkas, žinantis įmonės specifiką ir poreikius, vykdomos profesionalios darbuotojų atrankos. Šiuo metu visoje šalyje su darbdaviais dirba 88 specialistai, iš jų daugiausiai – Vilniuje ir Kaune.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija 500 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas ir kitas mokymo įstaigas.

Plačiau: www.vz.lt.