You are currently viewing „Išsipildymo akcija 2018“ – Pyragų diena Užimtumo tarnyboje

„Išsipildymo akcija 2018“ – Pyragų diena Užimtumo tarnyboje

Atnaujinta 2018-11-07

Užimtumo tarnyba, palaikydama atviros ir socialiai atsakingos organizacijos vertybes, lapkričio 6 d. antrą kartą dalyvavo „Išsipildymo akcijos“ įkvėptoje iniciatyvoje „Pyragų diena“.

Šią dieną Užimtumo tarnybos darbuotojai buvo raginami kepti pyragus ir jų gabalėlius už sutartą kainą parduoti kolegoms, o surinktas lėšas paaukoti sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija 2018“.

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau nei penkiolika metų perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams, kuriems medikai jau nesuteikia daug vilčių pasveikti ir kuriems tik akcijos metu surinktų lėšų dėka pavyksta gauti reikalingą gydymą, vaistus ar specialią medicininę įrangą.

Per penkiolika „Išsipildymo akcijos“ gyvavimo metų geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo jiems būtiną pagalbą.