You are currently viewing Europos darbo dienų platforma „Lietuva Jūsų laukia!“

Europos darbo dienų platforma „Lietuva Jūsų laukia!“

Atnaujinta 2020-06-18

Užimtumo tarnybos EURES Lietuva komanda šalies darbdavius, darbo ieškančius ir į Lietuvą planuojančius sugrįžti tautiečius bei asmenis iš kitų valstybių narių spalio 1 dieną kviečia dalyvauti Europos darbo dienų renginyje „Lietuva Jūsų laukia“ prisijungiant prie Europos darbo dienų platformos. 

Tai puiki galimybė darbdaviams ir darbo ieškantiems asmenims susitikti virtualioje erdvėje, nesvarbu, kurioje Europos šalyje jie šiuo metu gyvena. 

EURES Lietuva komanda kartu su darbdaviais pristatys situaciją Lietuvos darbo rinkoje, finansines galimybes teikiančias Europos darbo mobilumo programas, socialinės apsaugos aspektus, darbo ir verslo perspektyvas Lietuvoje. 

 
Renginys nemokamas, ir norintiems dalyvauti iš savo kompiuterio ar kito mobilaus įrenginio reikės prisijungti prie Europos darbo dienų platformos ir paskirti įdarbinimui / įsidarbinimui dalį savo laiko ir energijos! 

Darbdaviai jau dabar kviečiami registruotis į renginį. Tai galima padaryti čia.   

Europos darbo dienų platforma norintiems rasti darbą asmenims suteiks nemokamas konsultacijas, sudarys galimybes dalyvauti pokalbyje dėl darbo su konkrečiu darbdaviu ir taip pradėti karjerą Lietuvoje.   

Išsamiau: https://bit.ly/3dxXbAV 

Kilus klausimų kviečiame kreiptis tel. +370 658 259 39 arba el. p. Goda.Maciuleviciene@uzt.lt