You are currently viewing Atnaujintas bendradarbiavimas su Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacija

Atnaujintas bendradarbiavimas su Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacija

Atnaujinta 2021-12-06

Užimtumo tarnyba siekia prisidėti prie vyresnių asmenų integracijos į darbo rinką. Gruodžio 3 d. Vilniaus klientų aptarnavimo departamento direktorė Jurgita Bražinskienė susitiko su šalies pagyvenusių žmonių asociacijos prezidente Grasilda Makarevičiene. Buvo ne tik aptartos esminės priežastys, trukdančios didinti vyresnių asmenų užimtumą, bet ir atnaujintas bendradarbiavimo susitarimas.

J.Bražinskienė pristatė galimybes vyresnio amžiaus žmonėms dalyvauti profesiniame mokyme, aptarė bendradarbiavimo su įmonėmis aspektus.

Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentė akcentavo, kad sudėtingiausia yra tiems, kuriems iki pensijos liko keli metai. „Šios grupės asmenims Užimtumo tarnyba turėtų suteikti daugiau galimybių išlikti darbo rinkoje“,  –  sakė ji.

Bendradarbiavimo susitarime numatyta didinti vyresnio amžiaus asmenų užimtumą ir palengvinti jų integraciją į darbo rinką Vilniaus regione. Taip pat bus siekiama dalintis informacija, vertinti pasiektus rezultatus. Užimtumo tarnyba įsipareigojo plačiau informuoti apie šiai grupei prieinamas paslaugas ir projektus sostinės regione.