*alt_site_homepage_image*

Administracijos padalinių kontaktai

Vadovybė

Gytis Darulis
Direktoriaus pavaduotojas
Giedrė Sinkevičė
Direktorės pavaduotoja

Patarėjas

Komunikacijos skyrius

Liudas Dapkus
Skyriaus vedėjas
Milda Jankauskienė
Atstovė spaudai
Inga Vegytė
Vyriausioji specialistė
Jūratė Ablačinskaitė
Vidinės komunikacijos specialistė
Klaudija Klusaitė
Grafikos dizainerė

Priemonių ir paslaugų priežiūros skyrius

Lijana Vaitkuvienė
Skyriaus vedėja
Nomeda Novikovaitė
Vyriausioji specialistė
Giedrė Utkutė
Vyriausioji specialistė
Daiva Strikaitė
Vyriausioji specialistė
Marius Palikevičius
Vyriausiasis specialistas
Vaida Bandzienė
Vyriausioji specialistė
Jolanta Jankauskienė
Vyriausioji specialistė
Aurelija Jankauskienė
Vyriausioji specialistė
Danutė Stančikienė
Vyriausioji specialistė
Zita Misiūnienė
Vyriausioji specialistė
Edita Gustauskienė
Vyriausioji specialistė
Andžela Mačiulienė
Vyriausioji specialistė
Laima Kiselienė
Vyriausioji specialistė
Skaistė Kavaliauskienė
Vyriausioji specialistė
Natalija Suckelienė
Vyriausioji specialistė

Tarptautinio bendradarbiavimo skyrius

Indrė Laučienė
Skyriaus vedėja
Ieva Baltrušaitienė
Tarptautinių bendradarbiavimo projektų koordinatorė
Aivaras Pranarauskas
Tarptautinių bendradarbiavimo projektų koordinatorius
Evelina Masalskaitė
Grįžtamosios migracijos projekto „Gal į Lietuvą?“ koordinatorė
Saida Jurkienė
Vystomojo bendradarbiavimo ir Rytų partnerystės koordinatorė

Duomenų apsaugos pareigūnas

Evaldas Bračiulis
Vyriausiasis specialistas

Korupcijos prevencijos specialistas

Rugilė Norušiūtė
Korupcijos prevencijos specialistas

Duomenų saugos įgaliotinis

Edvinas Eidukaitis
Duomenų saugos įgaliotinis

Planavimo ir monitoringo skyrius

Dalė Čičelienė
l.e.p. skyriaus vedėjas
Vilija Sanajevienė
Vyriausioji specialistė
Jaroslav Kačarevskij
Vyriausiasis specialistas
Rima Švedienė
Vyriausioji specialistė
Renata Trakšelienė
Vyriausioji specialistė
Lina Kirkickaitė – Khalilov
Vyriausioji specialistė
Gražina Skrebutėnienė
Vyriausioji specialistė
Asta Liubartienė
Vyriausioji specialistė
Aušra Žukauskienė
Vyriausioji specialistė
Justyna Simanovičienė
Vyriausioji specialistė

Strategijos ir inovacijų skyrius

Martynas Izokaitis
Skyriaus vedėjas
Vaida Jankauskienė
Vyriausioji specialistė

IT plėtros skyrius

Darius Žalalis
Skyriaus vedėjas
Rita Kirkliauskienė
Vyriausioji specialistė
Nailia Achmadijeva
Vyriausioji specialistė
Jurga Narkuvienė
Vyriausioji specialistė
Kęstutis Lomsargis
Vyriausiasis specialistas
Antanas Bertašius
Vyriausiasis specialistas
Živilė Oginskienė
Vyriausioji specialistė
Julytė Kubeldzienė
Vyriausioji specialistė
Aurelijus Tvaronavičius
Vyriausiasis specialistas

Dokumentų valdymo skyrius

Vilma Eržikevičienė
Skyriaus vedėja
Stasė Kurnickienė
Vyriausioji specialistė
Inga Norbutienė
Vyriausioji specialistė
Daiva Žvirgždytė
Vyriausioji specialistė
Remigija Steponėnienė
Vyriausioji specialistė
Gina Štrofienė
Vyriausioji specialistė
Berta Tonkich-Balaikė
Vyriausioji specialistė
Sigita Gintarienė
Vyresnioji specialistė

Infrastruktūros ir sistemų priežiūros skyrius

Aurimas Mališauskas
Skyriaus vedėjas
Arūnas Dambrauskas
Vyriausiasis specialistas
Dmitrij Odinokov
Vyriausiasis specialistas
Edgaras Tallat-Kelpša
Vyriausiasis specialistas
Saulius Mikšta
Vyriausiasis specialistas
Alfonsas Pundys
Vyriausiasis specialistas
Laimonas Laurynaitis
Vyriausiasis specialistas

Žmogiškųjų išteklių valdymo skyrius

Aušra Drublionienė
Skyriaus vedėja
Nijolė Puidokienė
Vyriausioji specialistė
Zita Paulauskaitė
Vyriausioji specialistė
Renata Jecevičienė
Vyriausioji specialistė
Indrė Kiudulienė
Vyriausioji specialistė
Diana Skibarienė
Vyriausioji specialistė
Danuta Šeipun
Vyriausioji specialistė
Žavinta Žilytė-Pliūrienė
Vyriausioji specialistė

Priemonių apskaitos skyrius

Ana Šanina
Skyriaus vedėja
Gitana Dvarionienė
Vyriausioji specialistė
Dalytė Jasulaitienė
Vyriausioji specialistė
Regina Černiauskienė
Vyriausioji specialistė
Danguolė Šepšinskienė
Vyriausioji specialistė
Valentina Čepaitė
Vyriausioji specialistė
Tamara Lukačiova
Vyriausioji specialistė
Vilma Motiejūnaitė
Vyriausioji specialistė
Laima Paskevičienė
Vyriausioji specialistė
Julija Kirilacha
Vyriausioji specialistė
Margarita Ciparienė
Vyriausioji specialistė
Janina Gimžauskaitė
Vyriausioji specialistė
Irena Matuzevičienė
Vyriausioji specialistė
Birutė Ražaitienė
Vyriausioji specialistė
Birutė Čilinskienė
Vyriausioji specialistė
Migla Libertavičienė
Vyriausioji specialistė
Nijolė Paulauskienė
Vyriausioji specialistė
Nijolė Lapinskienė
Vyriausioji specialistė
Virginijus Ačas
Vyriausiasis specialistas
Rima Mastavičiūtė
Vyriausioji specialistė
Daiva Januškaitė
Vyriausioji specialistė
Kristina Gutauskienė
Vyriausioji specialistė
Edita Jurkutė
Vyriausioji specialistė
Danutė Norvaišienė
Vyriausioji specialistė
Simona Jančauskienė
Vyriausioji specialistė
Valda Rudienė
Vyriausioji specialistė
Palmira Vaitkūnaitė
Vyriausioji specialistė
Ala Burmistrova
Vyriausioji specialistė
Džuljeta Ajauskienė
Vyriausioji specialistė
Gintarė Radzevičienė
Vyriausioji specialistė
Lina Sutkutė
Vyriausioji specialistė
Alma Aleknavičiūtė
Vyriausioji specialistė

Teisės skyrius

Inga Sutulaitė-Pryšmantė
Skyriaus vedėja
Renata Truncienė
Vyriausioji specialistė
Antanas Lukošiūnas
Vyriausiasis specialistas
Gerda Galdikė
Vyriausioji specialistė
Gintarė Pelurtė
Vyriausioji specialistė
Aldona Baltakienė
Vyriausioji specialistė
Giedrė Narmontaitė-Ektė
Vyriausioji specialistė

Turto valdymo skyrius

Arvydas Žebrauskas
Skyriaus vedėjas
Liudmila Sadauskienė
Vyriausioji specialistė
Rolandas Dedura
Vyriausiasis specialistas
Rimantas Rapalis
Vyriausiasis specialistas
Laimonas Pikelis
Vyriausiasis specialistas
Kristė Lukšaitė-Tašlinskienė
Vyriausioji specialistė
Rimantas Stasiūnas
Vyriausiasis specialistas
Viktoras Tamelis
Vyriausiasis specialistas
Antanas Cibulskas
Vyriausiasis specialistas
Raimundas Gaigalas
Vyriausiasis specialistas
Vytautas Pečiukonis
Specialistas

Veiklos apskaitos skyrius

Aistė Linkienė
Skyriaus vedėja
Jurga Kuliešienė
Vyriausioji specialistė
Rasa Zaleckienė
Vyriausioji specialistė
Rita Grabauskienė
Vyriausioji specialistė
Aleksandr Lukaševič
Vyriausiasis specialistas
Rasa Kiminienė
Vyriausioji specialistė
Daiva Koreivienė
Vyriausioji specialistė
Violeta Vyšniauskienė
Vyriausioji specialistė
Zita Zavackienė
Vyriausioji specialistė

Viešųjų pirkimų skyrius

Arvydas Kankevičius
l.e.p. skyriaus vedėjas
Indrė Lučauskienė
Vyriausioji specialistė
Kristina Žiogelienė
Vyriausioji specialistė

EURES nacionalinio koordinavimo skyrius

Agnė Peciukevičienė
Skyriaus vedėja
Agnė Žygaitė
EURES koordinatorė
Goda Maciulevičienė
EURES koordinatorė
Ema Girdzijauskienė
EURES konsultantė
Kauno klientų aptarnavimo departamentas
Loreta Zdaniauskienė
EURES konsultantė
Klaipėdos klientų aptarnavimo departamentas
Jurgita Trapuilienė
EURES konsultantė
Panevėžio klientų aptarnavimo departamentas

Klientų aptarnavimo ir paslaugų valdymo skyrius

Vaida Urbanskienė
Skyriaus vedėja
Vida Dambrauskienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Ernesta Zigmantavičiūtė
Teisininkė
Jolanta Tamkevičienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Joana Kardokienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Sonata Šimeliauskienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Jūratė Jasinskienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Renalda Samuchovienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Nijolė Subačienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Agnė Vaitkevičiūtė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Rita Balsevičienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Indrė Jarmalienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Jolanta Talandzevičienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Jolita Krokininkaitė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Laura Sapiegaitė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Audrius Talandis
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantas
Daiva Muraškienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Vida Vasiliauskienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Gražina Baronienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Žydrūnė Miškinienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Reda Aksenčiūtė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Kristina Čiuvykina
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė
Jūratė Gasiūnienė
Klientų aptarnavimo telefonu konsultantė

Stebėsenos ir analizės skyrius

Jurgita Zemblytė
Skyriaus vedėja
Audronė Butkienė
Vyriausioji specialistė
Jurgita Oksienė
Vyriausioji specialistė
Ingrida Šmaižienė
Vyriausioji specialistė

Priemonių įgyvendinimo organizavimo skyrius

Vaida Kamandulienė
Skyriaus vedėja
Ramunė Grigienė
Skyriaus patarėja
Laimutė Čeplinskienė
Paramos socialinėms įmonėms koordinatorė
Eglė Švabauskienė
Vyriausioji specialistė
Vida Stasiūnienė
Socialinių įmonių koordinatorė
Ernesta Varnaitė
Trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo koordinatorė
Milda Gvildytė
Vyriausioji specialistė
Daugailė Kadžė
Vyriausioji specialistė
Jūratė Baužienė
Vyriausioji specialistė
Daiva Lenkienė
Vyriausioji specialistė
Eglė Šiukščiūtė
Vyriausioji specialistė
Ilona Budrevičienė
Paramos darbo vietoms steigti koordinatorė
Brigita Elona Blavaščiūnienė
Vyriausioji specialistė
Jolita Kraujalienė
Vyriausioji specialistė

Projektų valdymo skyrius

Edita Mackevič
Skyriaus vedėja
Indrė Sevostjanova
Vyriausioji specialistė
Ingrida Raveikienė
Vyriausioji specialistė
Gabija Valavičiūtė
Vyriausioji specialistė

Kokybės vadybos skyrius

Vygintas Morkūnas
Skyriaus vedėjas
Edita Grušienė
Vyriausioji specialistė
Eglė Dvarionienė
Vyriausioji specialistė
Aurelija Zdanytė
Vyriausioji specialistė
Registracija