Gegužės mėnesį Užimtumo tarnybos klientai, kineziterapeutai, lankėsi „Eglės reabilitacijos centre“ Šiauliuose. Daugiau kaip 50 metų sanatorinio gydymo ir medicininės reabilitacijos patirtį turinti „Eglės sanatorija“ šį reabilitacijos centrą Šiauliuose atidarė praeitais metais. Vizito tikslas buvo susipažinti su potencialiu darbdaviu, darbo aplinka bei realiomis darbo galimybėmis reabilitacijos srityje. Dalyviai apžiūrėjo procedūrų kabinetus ir naudojamą modernią medicininę įrangą, susipažino su kineziterapeutų darbo specifika bei kasdienėmis funkcijomis. Taip pat svečiai turėjo galimybę susipažinti su centre atliekamomis kineziterapijos, fizioterapijos, mineralinių vonių ir purvo, masažo ir relaksacijos procedūromis bei jose naudojama modernia įranga. Vizito metu buvo pristatytos galimos darbo vietos, aptartos darbo sąlygos, profesinio tobulėjimo galimybės. Susitikimo metu dalyviai sužinojo apie galimybes dirbti ir kituose „Eglės reabilitacijos centruose“, įsikūrusiuose Panevėžyje bei Biržuose.
Tokie pažintiniai vizitai leidžia darbo ieškantiems specialistams geriau pajusti darbo atmosferą, „pasimatuoti“ būsimą darbo vietą ir neformalioje aplinkoje užmegzti ryšį su darbdaviu. Gyvas kontaktas padeda drąsiau priimti sprendimus dėl įsidarbinimo, įvertinti savo lūkesčius ir profesinį tinkamumą konkrečiai darbo vietai. Nauda svarbi ir darbdaviui – vizitų metu galima tiesiogiai pristatyti organizaciją, stiprinti įstaigos patrauklumą bei užmegzti ryšį su potencialiais darbuotojais dar prieš oficialų įdarbinimo procesą. Tokie susitikimai skatina abipusį pasitikėjimą ir padeda sėkmingiau atrasti tiek darbuotojo, tiek darbdavio lūkesčius atitinkantį profesinį bendradarbiavimą.