PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN   

Užimtumo tarnybos dirbančiųjų vidutinis mėnesio darbo užmokestis (pareiginė alga, priedai, priemokos) eurais, neatskaičius mokesčių.

Pareigybės pavadinimasEtatai2020 m. I ketv.2020 m. II ketv.2020 m. III ketv.2020 m. IV ketv.
Direktorius13461429940055006
Departamento direktorius22717373527733220
KAD departamentų direktorius52901311927082774
Patarėjas62376285525052561
Skyrių vedėjas841940232921292080
Vyriausiasis specialistas7671482184315761585
Vyresnysis specialistas251380171714431446
      
Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis     
Skyriaus vedėjas42134206521292280
Vyriausiasis specialistas2981122132011931224
Vyresnysis specialistas221095139012011222
Specialistas31217126111281337

 

© Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 190766619

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (+370) 5 250 0883
Faks.: (8 5) 236 0788, (8 5) 274 5883
El. paštas: info@uzt.lt, eures@uzt.lt
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Close Menu