PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN   

Užimtumo tarnybos dirbančiųjų vidutinis mėnesio darbo užmokestis (pareiginė alga, priedai, priemokos) eurais, neatskaičius mokesčių.

Pareigybės pavadinimasEtatai2019 m. IV ketv.2020 m. I ketv.2020 m. II ketv.2020 m. III ketv.
Direktorius13419346142994005
Departamento direktorius22687271737352773
KAD departamentų direktorius52575290131192708
Patarėjas62192237628552505
Skyrių vedėjas811889194023292129
Vyriausiasis specialistas7771432148218431576
Vyresnysis specialistas261104138017171443
      
Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis     
Skyriaus vedėjas41791213420652129
Vyriausiasis specialistas3051013112213201193
Vyresnysis specialistas221008109513901201
Specialistas31095121712611128

© Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 190766619

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (+370) 5 250 0883
Faks.: (8 5) 236 0788, (8 5) 274 5883
El. paštas: info@uzt.lt, eures@uzt.lt
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Close Menu