PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN   

Užimtumo tarnybos dirbančiųjų vidutinis mėnesio darbo užmokestis(pareiginė alga, priedai, priemokos) eurais, neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasEtatai2019 m. I ketv.2019 m. II ketv.
Direktorius137923361
Departamento direktorius226522617
KAD departamentų direktorius526352631
Patarėjas721802012
Skyrių vedėjas7718911873
Vyriausiasis specialistas82014261405
Vyresnysis specialistas3011091091
    
Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis  
    
Vyriausiasis specialistas2721014998
Vyresnysis specialistas21993987
Specialistas3983985

 

© Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Biudžetinė įstaiga. Geležinio Vilko g. 3A, LT-03131, Vilnius Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190766619

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (+370) 5 250 0883
Faks.: (8 5) 236 0788, (8 5) 274 5883
El. paštas: info@uzt.lt, eures@uzt.lt
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Close Menu