PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN   

Užimtumo tarnybos dirbančiųjų vidutinis mėnesio darbo užmokestis(pareiginė alga, priedai, priemokos) eurais, neatskaičius mokesčių.

Pareigybės pavadinimasEtatai2019 m. IV ketv.2020 m. I ketv.
Direktorius134193461
Departamento direktorius226872717
KAD departamentų direktorius425752901
Patarėjas721922376
Skyrių vedėjas8118891940
Vyriausiasis specialistas79114321482
Vyresnysis specialistas2811041380
    
Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis   
Skyriaus vedėjas317912134
Vyriausiasis specialistas24210131122
Vyresnysis specialistas2110081095
Specialistas310951217

© Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 190766619

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (+370) 5 250 0883
Faks.: (8 5) 236 0788, (8 5) 274 5883
El. paštas: info@uzt.lt, eures@uzt.lt
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Close Menu