PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN   

Užimtumo tarnybos dirbančiųjų vidutinis mėnesio darbo užmokestis(pareiginė alga, priedai, priemokos) eurais, neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasEtatai2019 m. I ketv.2019 m. II ketv.2019 m. III ketv.
Direktorius1379233613282
Departamento direktorius2265226172617
KAD departamentų direktorius5263526312517
Patarėjas7218020122102
Skyrių vedėjas79189118731794
Vyriausiasis specialistas795142614051365
Vyresnysis specialistas29110910911063
     
Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis   
     
Vyriausiasis specialistas2701014998965
Vyresnysis specialistas21993987965
Specialistas39839851038

 

© Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Biudžetinė įstaiga. Geležinio Vilko g. 3A, LT-03131, Vilnius Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190766619

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (+370) 5 250 0883
Faks.: (8 5) 236 0788, (8 5) 274 5883
El. paštas: info@uzt.lt, eures@uzt.lt
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Close Menu