PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN   

Užimtumo tarnybos dirbančiųjų vidutinis mėnesio darbo užmokestis(pareiginė alga, priedai, priemokos) eurais, neatskaičius mokesčių

Pareigybės pavadinimasEtatai2019 m. I ketv.2019 m. II ketv.2019 m. III ketv.2019 m. IV ketv.
Direktorius13792336132823419
Departamento direktorius22652261726172687
KAD departamentų direktorius52635263125172575
Patarėjas62180201221022192
Skyrių vedėjas781891187317941889
Vyriausiasis specialistas7851426140513651432
Vyresnysis specialistas281109109110631104
      
Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis     
Skyriaus vedėjas2   1791
Vyriausiasis specialistas23810149989651013
Vyresnysis specialistas219939879651008
Specialistas398398510381095

© Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Biudžetinė įstaiga. Geležinio Vilko g. 3A, LT-03131, Vilnius Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190766619

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (+370) 5 250 0883
Faks.: (8 5) 236 0788, (8 5) 274 5883
El. paštas: info@uzt.lt, eures@uzt.lt
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Close Menu