PRISIJUNGTI   REGISTRACIJA      EN   

Užimtumo tarnybos dirbančiųjų vidutinis mėnesio darbo užmokestis (pareiginė alga, priedai, priemokos) eurais, neatskaičius mokesčių.

Pareigybės pavadinimasEtatai2019 m. IV ketv.2020 m. I ketv.2020 m. II ketv.
Direktorius1341934614299
Departamento direktorius2268727173735
KAD departamentų direktorius5257529013119
Patarėjas6219223762855
Skyrių vedėjas82188919402329
Vyriausiasis specialistas779143214821843
Vyresnysis specialistas27110413801717
     
Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis    
Skyriaus vedėjas4179121342065
Vyriausiasis specialistas304101311221320
Vyresnysis specialistas21100810951390
Specialistas4109512171261

© Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 190766619

Bendrasis konsultacijų numeris 1883 (+370) 5 250 0883
Faks.: (8 5) 236 0788, (8 5) 274 5883
El. paštas: info@uzt.lt, eures@uzt.lt
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Close Menu